Katedra Transportu i Logistyki

Uniwersytet Morski w Gdyni



Kontakt

Katedra Transportu i Logistyki 
Wydział Nawigacyjny Uniwersytetu Morskiego w Gdyni 
ul. Morska 81-87 
81-225 Gdynia 
e-mail: ktil (at) wn.umg.edu.pl 
(58) 55 86 838


KIEROWNIK KATEDRY:

Dr hab. Leszek Smolarek, prof. nadzw. AMG;  C127 (ul. Morska)  e-mail: l.smolarek(at) wn.umg.edu.pl 

 

BIURO KATEDRY:

Mgr inż. Monika Kołaczyńska, pokój C127b (ul. Morska) , e-mail: ktil (at) wn.umg.edu.pl ; 


PRACOWNICY KATEDRY:

 


     
Dr hab. inż. Jakub Montewka prof. ndzw. UMG C 125 j.montewka (at) wn.umg.edu.pl
Dr inż. Mirosław Nowakowski C 124a m.nowakowski (at) wn.umg.edu.pl
Dr Jolanta Joszczuk-Januszewska F 218 j.joszczuk-januszewska (at) wn.umg.edu.pl
dr Adam Salomon C 124a a.salomon (at) wn.umg.edu.pl
mgr inż. Adam Kaizer C 132  a.kaizer (at) wn.umg.edu.pl
mgr inż. Natalia Stasiak C132 n.stasiak (at) wn.umg.edu.pl
mgr inż. Aleksanda Wawrzyńska  C 127a  a.wawrzynska (at) wn.umg.edu.pl
mgr inż. Monika Ziemska  C 127a m.ziemska (at) wn.umg.edu.pl
mgr inż. Mariusz Specht C127a  m.specht (at) wn.umg.edu.pl